bawo logo na strone 23


rejestracja dla pacjentów: 32 253 66 14
szybki kontakt: wypełnij formularz pocztowy

Slide

Usługi.

WYPEŁNIENIE ŚWIATŁOUTWARDZALNE

Wysokiej jakości "plomba" do każdego rodzaju ubytków, zarówno do zębów przednich, jak i tylnich, do pokrywania przebarwień. Trwała, wytrzymała, estetyczna.

 

SKALING

Usuwanie kamienia nazębnego poprzez rozbijanie ultradźwiękami. Zabieg niezbędny do utrzymania zdrowych dziąseł i zapobieganiu paradontozy.

 

PIASKOWANIE

Bezbolesne usuwanie osadów z kawy, herbaty, papierosów. Zbieg ten przywraca naturalny kolor oraz gładkość zębów.

 

LECZENIE KANAŁOWE

Nowoczesna endodoncja na jednej wizycie, polegające na usunięciu chorej tkanki z kanałów korzeniowych, oczyszczeniu ich i wypełnieniu materiałem biokompatybilnym.

 

PROTEZA CAŁKOWITA AKRYLOWA

Przy zupełnym braku uzębienia, utrzymuje się na podłożu przez przyssanie, możliwość wyboru koloru i jakości zębów.

 

PROTEZA CZĘSCIOWA AKRYLOWA

Stosowana, jeżeli brakuje części - kilku zębów, utrzymuje się dzięki klamrom. Kolor zębów w protezie dobieramy do koloru zębów własnych pacjenta.

 

PROTEZA SZKIELETOWA

Wysokiej klasy proteza ruchoma do uzupełnienia częściowych braków uzębienia, opierająca się na zębach własnych pacjenta. Podbudowę protezy stanowi metalowy szkielet. Wygodna i trwała.


PROTEZA SZKIELETOWA NA ZASUWACH

Proteza szkieletowa, połączona w sposób ruchomy poprzez zasuwy z zębami, na których znajdują się korony porcelanowe. Rozwiązanie chętnie akceptowane przez pacjentów ze względu na wysoką estetykę.

 

PROTEZA NA IMPLANTACH

Ekskluzywna proteza całkowita stosowana w przypadku słabego utrzymania na podłożu. Proteza ta stabilizowana jest zazwyczaj na dwóch lub czterech implantach poprzez zatrzaski kulkowe lub belkę.

 

IMPLANT

Wszczep śródkostny tytanowy. Zabieg implantacji wykonuje chirurg stomatolog implantolog. Implant wszczepiany jest w miejsce utraconego zęba (zębów). Na implancie można odbudować pojedynczy ząb koroną protetyczną porcelanową lub poprzez kilka implantów odtworzyć większą ilość zębów, a nawet całe uzębienie.

 

KORONA PROTETYCZNA PORCELANOWA

Stałe (nieruchome)wysoce estetyczne odtworzenie zniszczonego zęba. Korona ta może mieć podbudowę z metalu(stop nikiel-kadm, stop bezniklowy, stop złoto-platyna)lub z cerkonu. Podbudowa licowana jest porcelaną. Kolor i kształt korony dobierany jest indywidualnie. Korona jest mocowana na stałe - niezdejmowana.

 

MOST PROTETYCZNY

Wysoko estetyczne uzupełnienie porcelanowe stosowane przy braku kilku zębów, mocowane na zębach własnych pacjenta - niezdejmowane.

KONTAKT Z NAMI

rejestracja pacjentów:

32 253 66 14

 

email:

wypełnij formularz pocztowy


akceptujemy płatności:

card accept list

NASZ ADRES

NZOZ BAWODENT

ul. Markiefki 77
40-212 Katowice

Godziny otwarcia:

pon. - pt.
10:00 - 20:00

 

 


Copyright © 2016-2023 Centrum Stomatologii BAWODENT Dr Nauk Medycznych Bartłomiej Kowal

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | materiały foto: własne, unsplash.com, pixabay.com